Dragi Nevićani, dragi župljani župe Dolac ma gdje bili!

 

 

Zahvaljujući providnosti dobroga Boga u potpunosti smo završili obnovu kapele Srca Isusova u Nević Polju.  Podigli smo  zvonik od 10 metara i instalirali zvono od 180 kilograma, koje će od sada pa ubuduće pozivati kao glas nebeski na molitvu i naša vjerska okupljanja naše župljane u tom dijelu župe a i šire.

Velika je to radost i zadovoljstvo  kako za Nevićane tako i za cijelu župu Dolac. Uz zvonik i zvono, postavljena je velika oltarska slika koju je naslikao naš poznati umjetnik gosp. Anto Mamuša. Potpuno je obnovljen moleraj, izrađene prave nove klupe, uređena rasvjeta s novim vrijednim lusterima. Instalirano je pravo ozvučenje i još mnogo važnih drugih detalja u tom prostoru. Sada je to uistinu pravi molitveni prostor dostojan svetih čina koji se u njemu služe. 

Svi koji želite svojim dobrovoljnim prilozima pomoći ovaj projekt bit ćemo veoma zahvalni! Bogu pripada najbolje! Svako vam dobro i Božji blagoslov ma gdje bili!

Fratri iz Doca!

MIR I DOBRO

Podijeli putem: